Gabinet
Przyjazny
Dzieciom

Odwiedź

ul. Chłapowskiego 33/22
63-100 Śrem
Pon-Pt. 9-21

Gabinet Dentystyczny,
który przypadnie do gustu dzieciom

Przystosowaliśmy naszą ofertę specjalnie z myślą o dzieciach.  Naszym celem jest zapewnienie Najmłodszym Pacjentom zabiegów, które nie będą powodem do strachu. W naszej pracy stosujemy specjalne techniki, które nie tylko pozwalają na uspokojenie Dziecka, ale również zapewnienie Mu komfortu psychicznego.

Uczymy mycia zębów

Bardzo zależy nam przede wszystkim na profilaktyce, dzięki której można uniknąć chorób zębów u dzieci, dlatego przy okazji każdej wizyty edukujemy. Nasi stomatolodzy skupiają się na tym, aby przekazać jak najwięcej wiedzy na temat prawidłowej techniki mycia zębów – jest to najważniejsze, jeżeli chodzi o zapobieganie próchnicy.

Nowoczesna Stomatologia – Śrem jej potrzebuje.

Nowoczesny
Gabinet

W naszej pracy stawiamy na jakość! Fotele dentystyczne, specjalistyczne narzędzia czy mikroskop, to tylko niektóre z rzeczy, które ułatwiają nam prace. Od niedawna jesteśmy również w posiadaniu Tomografu CBCT CS 9300 za którego pomocą jesteśmy w stanie wykonać u naszych Pacjentów pełną tomografię komputerową 3D w obrębie głowy.

Wykwalifikowany
Personel

Każdy z naszych stomatologów jest wykwalifikowany nie tylko zawodowo, ale również w zakresie wykonywania zabiegów w sposób delikatny i jak najmniej bolesny. Ponadto jesteśmy wyspecjalizowani w bezproblemowej obsłudze młodszych pacjentów. Dzięki nam Twoja pociecha przestanie bać się dentysty.

Duży
Zespół

Wiemy, jak ważna dla naszych Pacjentów jest szybka reakcja, dlatego stale powiększamy nasz zespół, aby umożliwić jak najszybsze wizyty. Staramy się aby czas oczekiwania na wizytę był zmniejszony do minimum.

Kompleksowość

Jesteśmy pewni, że każdy z naszych Pacjentów chciałby aby każdy z możliwych zabiegów mógł wykonać w jednym miejscu, dlatego nasz zespół składa się z szeregu specjalistów, którzy zajmują się każdą możliwą dziedziną stomatologii.

Indywidualne
Podejście

Każdy pacjent ma indywidualne predyspozycje, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Najważniejsza w tym przypadku jest diagnoza, którą wykonujemy z dużą dokładnością i przede wszystkim skrupulatnie - to pozwala dobrać indywidualne leczenie.

Łatwa rejestracja

Nie ograniczamy naszych Pacjentów, dlatego umożliwiamy rejestrację telefoniczną. Ponadto, jeżeli trafi się nagły przypadek, można odwiedzić nas bez zapowiedzi - w takim przypadku robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przyjąć naszych Pacjentów jak najszybciej.

Zespół Pełen Specjalistów – Stomatolog Śrem

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Pacjentom jak najlepszą obsługę oraz jak najbardziej skuteczne i szybkie leczenie. To wszysko umożliwia zgrany zespół specjalistów, którzy każdego dnia dbają o naszych Pacjentów.